v čem přehrát videoklipy

Hledáte radu? Vstupte sem!

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
karinka164
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: pon 05. říj 2009 9:54:58

v čem přehrát videoklipy

Příspěvek od karinka164 »

Mám videoklipy v AVI a chtěla bych je přehrávat na přehrávači do televize ale nebere mi to přitom filmy v AVI jdou normálně tak nevím do jakého souboru je převést díky za radu Karinka

Uživatelský avatar
Leoš22
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: úte 09. úno 2010 12:17:57

Re: v čem přehrát videoklipy

Příspěvek od Leoš22 »

Zřejmě používáš trochu jiný postup u klipů než u filmů. Možná by se dalo napsat více pokud zdělíš zda jako médium používáš flash disk, nebo DVD, (CD), nebo něco jiného? Pokud DVD, tak zda -RW, nebo +RW, nebo +- R, nebo něco dalšího? Jestli na DVD (flash) dáš jeden klip jako u filmu, nebo jich tam nacpeš více, nebo kromě klipu tam máš více souborů různých formátů? Uzavřeno - neuzavřeno? Jsi si jistá, že se u obou určitě jedná o AVI ? Některé přehrávače přehrát AVI neumí.

karinka164
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: pon 05. říj 2009 9:54:58

Re: v čem přehrát videoklipy

Příspěvek od karinka164 »

no já to vypálila na dvd jako filmy v avi ale přeskakuje mi to a filmy mi to přehraje normálně tak nevím no

Uživatelský avatar
Leoš22
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: úte 09. úno 2010 12:17:57

Re: v čem přehrát videoklipy

Příspěvek od Leoš22 »

Používáš li DVD RW, tak zkus na něj vypálit pouze jeden klip v AVI a nic víc, tak jako vypaluješ film. Nebo na DVD také vypaluješ více filmů, asi ne, že? Potom to zkus přehrát. Tato zkouška lze uskutečnit i s DVD R, ale riskuješ že už to DVD na nic jiného nepoužiješ. Když ti to přehraje tento jeden klip, je to jasné. Na DVD rekordéru lze jednoduše nahrát více klipů tak, že si potom pouze ovladačem určuješ který klip se má přehrát. Každý klip je dobré při nahrávání i ukončit. To stejné lze vytvořit i na PC a také jednoduše, ovšem pro toho kdo to už zná. Nechci tě podceňovat, ale zkus si přečíst něco třeba tady: Jen registrovaní můžou vidět odkaz. Registruj se nebo se přihlaš.Lze to také konvertovat do jiného formátu, jak sis původně přála, ale zatím z informací které si uvedla nevím zda by to bylo co platné. Konvertovat (jak píšeš převést) do formátu který ale tvůj přehrávač podporuje.

neo.2007
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 7
Registrován: ned 02. bře 2008 20:16:52

Re: v čem přehrát videoklipy

Příspěvek od neo.2007 »

To karinka164
Formát AVI ( Audio Video Interleave ) je pouze ( v odborné terminologii ) kontejner který obsahuje různé druhy souborů!
Tudiž jde o formát který tvůj přehrávač podporuje!!! Filmy máš zřejmě v AVI - Divx a proto jdou, ale klipy budou nejspíš v Xvid atp a proto nejdou v přehrávači běžně přehrávat!
Doporučuji NERO 7 a klipy v tomto programu vypálit jako VIDEO DVD (vytvořit vlastní DVD) , program ti to překoduje na klasické DVD a můžeš si vytvořit i vlastní menu a kapitoly!
Chceš li přesto experimentovat s převodem video formátů, zkus například program Any Video Converter!

Uživatelský avatar
panjawa
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: ned 27. lis 2011 20:28:45

Re: v čem přehrát videoklipy

Příspěvek od panjawa »

No jestli můžu doporučit, tak pro laiky je ideální " Formát Factory " ,já su sním absolutně spokojen :-D
RIDE TO LIVE - LIVE TO RIDE

Odpovědět

Zpět na „Poradna“