PODPORA

Zde je místo pro Vaše připomínky!

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
anton47
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 11
Registrován: ned 30. pro 2007 13:23:34

PODPORA

Příspěvek od anton47 »

Myslím si, že nikoho z pravidelnejších (registrovaných) návštevníkov primeraná čiastka na podporu :smich: "NEZRUINUJE" :smich:
Škoda len, že je jediný účet !!!!!!

Uživatelský avatar
Lixtys
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 168
Registrován: úte 28. lis 2006 20:42:51
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele:

Re: PODPORA

Příspěvek od Lixtys »

anton47 píše:Myslím si, že nikoho z pravidelnejších (registrovaných) návštevníkov primeraná čiastka na podporu :smich: "NEZRUINUJE" :smich:
Škoda len, že je jediný účet !!!!!!
Co to? :smich:

Uživatelský avatar
AVSoftware
Global Mod
Global Mod
Příspěvky: 212
Registrován: pát 15. čer 2007 18:04:09
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: PODPORA

Příspěvek od AVSoftware »

anton47 píše:Myslím si, že nikoho z pravidelnejších (registrovaných) návštevníkov primeraná čiastka na podporu :smich: "NEZRUINUJE" :smich:
Škoda len, že je jediný účet !!!!!!

A kolik účtů by podle tebe mělo být? :smich: :smich: :smich: :roll:
Obrázek
Obrázek

Vlasta79
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob 08. zář 2007 15:22:30

Re: PODPORA

Příspěvek od Vlasta79 »

  • No urcite minimalne dva - vaseho fora a jeho osobni :smich: :smich:
Hraju rovinu, ať se děje co se děje. Nemusí se někomu líbit co říkám, ale nemůže říct že si myslím něco jiného než říkám. Když chlap ztratí čest, nemá už nic!

Belkin
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: pát 08. srp 2008 21:07:18

Re: PODPORA

Příspěvek od Belkin »

:D Ale neni to jedno jestly je to pro forum nebo pro majitele? Oba ucty stejnak budou pro jednu osobu.

zarofka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: stř 28. lis 2007 16:18:48

Re: PODPORA

Příspěvek od zarofka »

Mam brat mail s zadosti o podporu vazne nebo to mam brat jako vtip nejakeho koumaka co si chce videlat penize? Veskere maily totiz chodily s adresou info@mp3hits.cz a ted najedno je adresa jina.

Dekuji za odpoved...

Uživatelský avatar
Lixtys
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 168
Registrován: úte 28. lis 2006 20:42:51
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele:

Re: PODPORA

Příspěvek od Lixtys »

zarofka píše:Mam brat mail s zadosti o podporu vazne nebo to mam brat jako vtip nejakeho koumaka co si chce videlat penize? Veskere maily totiz chodily s adresou info@mp3hits.cz a ted najedno je adresa jina.

Dekuji za odpoved...
Berete to vazne, jelikoz nektreri uzivatele na nam vyhruzuji smrti, to nebudememe poslouchat.
Je tam i mail, kam mate poslat, ze jste odeslali penize. :o

hborivoj
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 11. říj 2007 21:34:26

Re: PODPORA

Příspěvek od hborivoj »

Zdravím,myslím že čas od času,se dostane do problému každý.No a nyní je na nás aby jsme pomohli,to že hned vyskočí pár pochybovačů-je taky normální,jsme na to ale zvyklí-v tomto státě byly podvody "národním hrdinstvím"Takže pomůžem my kterým záleží na tom aby to tady zase fungovalo-můj názor.

Uživatelský avatar
Lixtys
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 168
Registrován: úte 28. lis 2006 20:42:51
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele:

Re: PODPORA

Příspěvek od Lixtys »

hborivoj píše:Zdravím,myslím že čas od času,se dostane do problému každý.No a nyní je na nás aby jsme pomohli,to že hned vyskočí pár pochybovačů-je taky normální,jsme na to ale zvyklí-v tomto státě byly podvody "národním hrdinstvím"Takže pomůžem my kterým záleží na tom aby to tady zase fungovalo-můj názor.
Taky si myslím, my jsme dali s adminama dohromady par tisic, ted uz je to pouze na vas :).

Dekujem moooc!!! :D

zarofka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: stř 28. lis 2007 16:18:48

Re: PODPORA

Příspěvek od zarofka »

Tak to jsem sam rad, ze to nemam brat jako napad nejakeho penezi chtiveho cloveka. Nebylo by to poprve ani naposledy kdy nekdo zneuzil mailovou adresu nekoho jineho a lakal penize. Rad podporim, sam jsem majitelem jednoho herniho serveru... a nebyt stejne nadseneho kamarada a jeho sefa, tak platim hosting taky :(

Uživatelský avatar
Lixtys
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 168
Registrován: úte 28. lis 2006 20:42:51
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele:

Re: PODPORA

Příspěvek od Lixtys »

zarofka píše:Tak to jsem sam rad, ze to nemam brat jako napad nejakeho penezi chtiveho cloveka. Nebylo by to poprve ani naposledy kdy nekdo zneuzil mailovou adresu nekoho jineho a lakal penize. Rad podporim, sam jsem majitelem jednoho herniho serveru... a nebyt stejne nadseneho kamarada a jeho sefa, tak platim hosting taky :(
Děkujeme, opravdu to myslime vazne. :)

slunicko_terezka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: úte 12. čer 2007 21:29:19

Re: PODPORA

Příspěvek od slunicko_terezka »

Také jsem přispěla, ale e-mail, který jsem posílala na adresu no@mp3hits.cz se mi vrátil zpátky jako nedoručený, tak vůbec nevím, zda můj příspěvek došel, nebo nee :o(

Odpovědět

Zpět na „Kniha Přání a Stížností“