nova a markiza joj

Zde je místo pro Vaše připomínky!

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zachariáš Kule
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: stř 25. črc 2007 20:52:24

Re: nova a markiza joj

Příspěvek od Zachariáš Kule »

Já jsem si ty televize zaplatil a občas koukal, ale pak to něják přesunuli na jinej server, či co (vždycky jsem tam chodil přes fórum), a teď to něják nemůžu najít.... :oops: :?: :(

Uživatelský avatar
Lixtys
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 168
Registrován: úte 28. lis 2006 20:42:51
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele:

Re: nova a markiza joj

Příspěvek od Lixtys »

Zachariáš Kule píše:Já jsem si ty televize zaplatil a občas koukal, ale pak to něják přesunuli na jinej server, či co (vždycky jsem tam chodil přes fórum), a teď to něják nemůžu najít.... :oops: :?: :(
TV neměli s forum nic společného, pouze u nás měli reklamu.

Vlasta79
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob 08. zář 2007 15:22:30

Re: nova a markiza joj

Příspěvek od Vlasta79 »

  • Nechci být jízlivý, ale když se žebralo o peníze, reklama byla celkem bombastická pěticentimetrovým písmem. Pak po zaplacení TV přestanou fungovat a forum se najednou k ničemu nemá. Byla by slušnost aspoň napsat že jste naletěli nepoctivcům, nebo tak...
Hraju rovinu, ať se děje co se děje. Nemusí se někomu líbit co říkám, ale nemůže říct že si myslím něco jiného než říkám. Když chlap ztratí čest, nemá už nic!

pippin
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: sob 16. čer 2007 13:43:38

Re: nova a markiza joj

Příspěvek od pippin »

Naprostý souhlas!
Nejdříve podmínky pro získání BANu, a nakonec fórum s tím vlastně nemělo nic společného.

Uživatelský avatar
Lixtys
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 168
Registrován: úte 28. lis 2006 20:42:51
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele:

Re: nova a markiza joj

Příspěvek od Lixtys »

Fórum s tím nikdy a nikdy nebude mít nic společného!
Na jejich webu se jasně píše, že jsou servery mimo.
Takže si počkejte. A ještě jeden topic ohledně TV,
bude BAN!

Vlasta79
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob 08. zář 2007 15:22:30

Re: nova a markiza joj

Příspěvek od Vlasta79 »

  • Morasino: Prosím NEVYHROŽUJ banem. Pokud si někde něco koupím, taky mám možnost reklamace. A že se tu někdo zeptal jak to vůbec je přece není tak tragické.
Hraju rovinu, ať se děje co se děje. Nemusí se někomu líbit co říkám, ale nemůže říct že si myslím něco jiného než říkám. Když chlap ztratí čest, nemá už nic!

Uživatelský avatar
Lixtys
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 168
Registrován: úte 28. lis 2006 20:42:51
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele:

Re: nova a markiza joj

Příspěvek od Lixtys »

Vlasta79 píše:
  • Morasino: Prosím NEVYHROŽUJ banem. Pokud si někde něco koupím, taky mám možnost reklamace. A že se tu někdo zeptal jak to vůbec je přece není tak tragické.
Vyhražuji proto, že tady to nemá co dělat, běž to reklamovat k tomu co to provozuje.
My budeme pokračovat se streamama zadarmo, než je znovu obnový.
Vůbec nemáme nic společného s těma placenýma TV.

Jestliže chcete vědět jestli to půjde podívejte se k nim, oni mají to mají na homepage.

Jinak mi chystáme znovu rozjetí stream TV.

Vlasta79
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob 08. zář 2007 15:22:30

Re: nova a markiza joj

Příspěvek od Vlasta79 »

  • Laskavě neurčuj, má-li to tu co dělat nebo ne. Pokud je toto Kniha přání a stížností a téma se týká tohoto fóra, tak URČITĚ má. Jen je to momentálně nemilé, proto jsi trošku agresivní. Až se vše vyřeší nebo vyčpí, bude zase dobře. Přeji hezký den.
Hraju rovinu, ať se děje co se děje. Nemusí se někomu líbit co říkám, ale nemůže říct že si myslím něco jiného než říkám. Když chlap ztratí čest, nemá už nic!

Uživatelský avatar
Lixtys
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 168
Registrován: úte 28. lis 2006 20:42:51
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele:

Re: nova a markiza joj

Příspěvek od Lixtys »

Vlasta79 píše:
  • Laskavě neurčuj, má-li to tu co dělat nebo ne. Pokud je toto Kniha přání a stížností a téma se týká tohoto fóra, tak URČITĚ má. Jen je to momentálně nemilé, proto jsi trošku agresivní. Až se vše vyřeší nebo vyčpí, bude zase dobře. Přeji hezký den.
Právěže se týká tohoto fóra, a ne online TV, takže ty tu porušuješ pravidla.
A co se tyka agrese. Nejsem agresivni a nikdy nebudu. :?

Zamčeno

Zpět na „Kniha Přání a Stížností“