RAPIDSHARE ??????? :-(

Zde můžete diskutovat na jakékoliv téma

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Spaliss
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 25. říj 2007 1:01:42

RAPIDSHARE ??????? :-(

Příspěvek od Spaliss »

Proč se na tomhle fóru tolik rozmohl rapidshare ?? Já prostě nechápu proč za to platit peníze když to maj tak dobře hlídaný a přemazávaj všecko ilegálního..... Vždyt máme krásnej českej server s 300mb kapacitou uloz.to Prosimvás vysvětlete mi proč sem se na tomhle foru s uloz.to ješte nesetkal. Všude jinde jo jen tady rapid
share a jiné angl. a americké servery !! Díky za vysvětlení.
Obrázek
CPU: Intel Core i7-920 2,66Ghz sc. 1366
MB: Intel BOXDX58SO
RAM: 4GB DDR3 1066MHz
HDD: Seagate Sata II 1T
VGA: Asus ENGTX280 OC/HTDI/1G PCI-E
_
MOJE UPLOADY BEZ HESLA*. SCREENY MŮŽOU BÝT V ANGLIČTINĚ !

Uživatelský avatar
DanceMan
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 490
Registrován: ned 26. lis 2006 21:40:54

Re: RAPIDSHARE ??????? :-(

Příspěvek od DanceMan »

Zbytecne tu delas reklamu!
Obrázek

Uživatelský avatar
Lixtys
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 168
Registrován: úte 28. lis 2006 20:42:51
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele:

Re: RAPIDSHARE ??????? :-(

Příspěvek od Lixtys »

Nikdy jsem nezaznamenal výpadek a pořád jede dobře i upload.

Uživatelský avatar
sarifuck
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pon 30. črc 2007 12:44:43
Bydliště: Liberec CR
Kontaktovat uživatele:

Re: RAPIDSHARE ??????? :-(

Příspěvek od sarifuck »

Já sem taky maximálně spokojenej!! Funguje perfektně up i down a neni na co si stěžovat [za ty prachy rozhodne ne-e].... 8)

Uživatelský avatar
Lixtys
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 168
Registrován: úte 28. lis 2006 20:42:51
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele:

Re: RAPIDSHARE ??????? :-(

Příspěvek od Lixtys »

For: Lord Wenda

Nene, i s českých jde stahovat přes managery, stačí si stáhnout USDownloader :smich:

Uživatelský avatar
Spaliss
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 25. říj 2007 1:01:42

Re: RAPIDSHARE ??????? :-(

Příspěvek od Spaliss »

Nevím jak jiné servry ale uloz.to spadá pod internet centrum (ic.cz) Ty zase spadaj pod gts noveru. (největší servrový prostor ve střední evropě ;-) Výpadek jsem nikdy nepocítil. Pravda je že by mohlo být víc jak 400 mb. Rapidshare nejpoužívanější ?? Asi nesledujete tabulky na novinky.cz ?? Je tam zařazenej jako podřadný..... :-D Myslim si že si akorád nějakej nezkušenej ,,blbec´´ koupil acount u rapidshare a začal uploadovat. Tim nakazil tenhle web. Nechci linkovat, ale třeba na *****.net (nejlepší web se kterym sem se tekal) Navíc neni řešenej forem.... Tak tam nemaj ani u jednoho z tisíce linků rapidshare.... Nejhůř jsou na tom lidi který maji veřejnou ip, to jest 40% ČR Právě oni musí čekat na to až se otevřou porty pro čr třeba i 300minut. Konkrétně mě tam občas vyběhne text s mojí veřejnou ip ve kterém se píše že jsem stáhnul již 60gb a že dnes už nemůžu stahovat. Kdo tě 60gb stáhl ?? Já asi ne že jo... To ostatní lidi který sou připojeni od o2 Telefonica Tábor.

edit by morasino: cenzura www
Obrázek
CPU: Intel Core i7-920 2,66Ghz sc. 1366
MB: Intel BOXDX58SO
RAM: 4GB DDR3 1066MHz
HDD: Seagate Sata II 1T
VGA: Asus ENGTX280 OC/HTDI/1G PCI-E
_
MOJE UPLOADY BEZ HESLA*. SCREENY MŮŽOU BÝT V ANGLIČTINĚ !

Vlasta79
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob 08. zář 2007 15:22:30

Re: RAPIDSHARE ??????? :-(

Příspěvek od Vlasta79 »

Ary: když mám na uloz.to diskový prostor 300 MB, jsou to asi 3 CD - a k čemu mi teda ten tvůj zázrak je? abych to za pár dní smazal, nahrál něco nového... hm, dobré :-(( A ze zvědavosti jsem se podíval na ******.net - tak to je teda fujtajbl, nemyslíš doufám vážně že je to tvé nej forum. Máš pravdu, je tam tisíce linků, a dokonce krásně na jedné hromadě. Gott, hned pod ním Rihanna, Spálený, no prostě paráda. Větší mrdník se jen tak nevidí. A nefungovalo mě vyhledávání. Tak si zase něco pochval... :-))

edit by morasino: cenzura www
Hraju rovinu, ať se děje co se děje. Nemusí se někomu líbit co říkám, ale nemůže říct že si myslím něco jiného než říkám. Když chlap ztratí čest, nemá už nic!

Uživatelský avatar
Spaliss
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 25. říj 2007 1:01:42

Re: RAPIDSHARE ??????? :-(

Příspěvek od Spaliss »

ok, nejse pouze o uloz.to je sposty jinejch servrů který sou lepší jak rapidshare.... co se týče nov3j. Mrdník je tam jako kráva, ale hledání maji od google takže to najde dycky všecko (alespon mě)... Zakončil bych to větou: proč kupovat acount když to můžu mít jinde rychlejc a zadarmo. Ještě připojim to co mii dneska napsal rapidshare: Bohužel je vyčerpána maximální kapacita FREE downloadů (1900 připojení), zkuste to později, nebo využijte PROFI.
Obrázek
CPU: Intel Core i7-920 2,66Ghz sc. 1366
MB: Intel BOXDX58SO
RAM: 4GB DDR3 1066MHz
HDD: Seagate Sata II 1T
VGA: Asus ENGTX280 OC/HTDI/1G PCI-E
_
MOJE UPLOADY BEZ HESLA*. SCREENY MŮŽOU BÝT V ANGLIČTINĚ !

Uživatelský avatar
Valleyman
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: pon 18. čer 2007 22:15:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: RAPIDSHARE ??????? :-(

Příspěvek od Valleyman »

ary,

delas na marketingu uloz.to, internet centrum (ic.cz),gts novera, nebo u novinky.cz?

Uploaduju jedine na RS.com... Linky co chci sosnout nahazim do RapGetu a rano mam stazeno 13 GB... Neni to jenom o stabilnosti o rychlosti, ale RS je u me hlavne o pohodlnosti.
Tech par stovek, ktere Premium stoji jsem ochoten dat, protoze linky se nehledaji jen v nasi ceske kotline, ale i jinde ve svete a uploaderu, kteri vyuzivaji RS je preci jen hodne


Proste RS.com is da best
Howk :wink:

Uživatelský avatar
maries11
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: stř 04. dub 2007 19:45:20

Re: RAPIDSHARE ??????? :-(

Příspěvek od maries11 »

já si na rapid taky nemužu stěžovat zatím jsem s ním neměl žádny problém stahnu co chci upnu co chci bez strachu že to tam za týden nebude.
Obrázek
Obrázek

Dardalion
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: sob 13. říj 2007 20:26:41
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Re: RAPIDSHARE ??????? :-(

Příspěvek od Dardalion »

Ja jsem si nedavno poridil premiu acc na RS a jsem totalne spokojen... kupoval jsem to pres cesky shop (nechtel bych delat reklamu ale na RS.com je). Acc my prisel do 24 hodin po zaplaceni . Navic rekni my proc by mel RS mazat neco ilegalniho? Jim je uplne jedno co tam das , dnes je to jen o penezich. Takze kdyby to hlidali a mazali tak se nane kazdej vykasle a oni prijdou o prachy. :wink:
Obrázek

Dardalion
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: sob 13. říj 2007 20:26:41
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Re: RAPIDSHARE ??????? :-(

Příspěvek od Dardalion »

Dardalion píše:Ja jsem si nedavno poridil premiu acc na RS a jsem totalne spokojen... kupoval jsem to pres cesky shop (nechtel bych delat reklamu ale na RS.com je). Acc my prisel do 24 hodin po zaplaceni . Navic rekni my proc by mel RS mazat neco ilegalniho? Jim je uplne jedno co tam das , dnes je to jen o penezich. Takze kdyby to hlidali a mazali tak se nane kazdej vykasle a oni prijdou o prachy. :wink:


Jeste jsem zapomel dodat. Jak tu vychvalujes ulozto.cz , tak ti muzu rict ze s porovnanim s RS je nic. NAvic nevim proc ulozto my nejde porat pri uploadu hazi chyby.
Obrázek

Uživatelský avatar
Lixtys
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 168
Registrován: úte 28. lis 2006 20:42:51
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele:

Re: RAPIDSHARE ??????? :-(

Příspěvek od Lixtys »

Tak teď mě to dostalo. Rapidshare.com nabíhá půl minuty a stahovat z něj nejde ani z PA, co se stalo? :shock:
To mě štve...

Uživatelský avatar
Valleyman
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: pon 18. čer 2007 22:15:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: RAPIDSHARE ??????? :-(

Příspěvek od Valleyman »

Morasino píše:Tak teď mě to dostalo. Rapidshare.com nabíhá půl minuty a stahovat z něj nejde ani z PA, co se stalo? :shock:
To mě štve...

Cece, stahuju dneska cely den a bez problemu... Ikdyz je nedele vecer, kdy byva vetsi trafic, down i up jedou vic nez slusne :)

Uživatelský avatar
Lixtys
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 168
Registrován: úte 28. lis 2006 20:42:51
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele:

Re: RAPIDSHARE ??????? :-(

Příspěvek od Lixtys »

Mě to vůbec nefačí, ani pa nefunguje :cry: :cry: :cry:

Odpovědět

Zpět na „Volné téma“