Hladanie vo fore - trochu vylepsit.

Zde je místo pro Vaše připomínky!

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
ferika
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 9
Registrován: úte 09. říj 2007 22:14:42

Hladanie vo fore - trochu vylepsit.

Příspěvek od ferika »

Vo vela pripadoch mi hladacia funkcia nenajde prispevky, aj ked zadam presny vyraz, ktory sa dokonca nachadza v nadpise temy. Aj diakritiku by bolo dobre ignorovat, ked ma niekto napr. nemecku, ci anglicku klavesnicu, tak to velmi pomoze.
Dik,
Feri

elio
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: pát 08. úno 2008 3:28:28

Re: Hladanie vo fore - trochu vylepsit.

Příspěvek od elio »

Ahoj pořád čtu odkazy používej hledat, (a tak potvrzuji předešlou zprávu a upřesním můj náhled na věc)
Protože hledat dělá chyby zadal jsem kompletní název alba Karla Gotta "písmo lásky" a poprvé to našlo jen písničky na cizích CD, až když jsem si to našel přímo v diskografii tak napodruhý to vyhodilo a navíc kolikrát přijde odpoved že hledání "nestíhá" že to mám zkusit později to taky netrpělivým nepřidá, a to téma si vytvoří :D, nešlo by taky přímo nastavit jak je v hledání zatržítko jenom ,,hledej téma - název cd,, dík možná to pomůže snížit chaos snad?
A nevím nehledal jsem jestli pak můžu takovoudle zprávu po vyřešení smazat, kdyžtak to pak udělejte díky Martin

sedlecak
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 06. bře 2008 12:25:42

Re: Hladanie vo fore - trochu vylepsit.

Příspěvek od sedlecak »

No a osobně bych to uploudoval pouze v ulož to to je lepčí než rapidshare a bít všechno pouze v ulož to tak by se tuto fórum opravdu zlepčilo

Odpovědět

Zpět na „Kniha Přání a Stížností“