Rapget

Hledám, sháním software

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
djnesty
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: sob 29. pro 2007 1:04:38

Rapget

Příspěvek od djnesty »

Zdarec all.Potřeboval bych poradit.Při stahování přes Rapidshare používám prográmek RAPGET.Když stahuju např 50 rar souborů a soubory jsou pod heslem např....

Rar1 *** heslo *** mp3hits
Rar2 *** heslo *** mp3hits

A tak až do 50 rar souborů.

Musím vždy při každém rozbalováním jednotlivého souboru zadávat heslo a to docela dlouho trvá když člověk začne u 1 a skončí 50 to mám na celej den.

Chci se zeptat zda je nějaký program do kterého se zadá při těch např... 50 zaheslovaných rarsouborech heslo jen jednou a zbytek už nebudu muset zadávat a program či nějaká ulitka si bude heslo pamatovat a automaticky se budou soubory rozbalovat???? :roll: :roll:

Doufám že jsem to napsal tak nějak že se to dá pochopit.

Moc děkuji za každou odpověď :D :D :D :D :D :D :D
Naposledy upravil(a) djnesty dne pon 21. dub 2008 0:45:57, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
athens
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 368
Registrován: pon 04. pro 2006 16:34:33
Bydliště: Praha

Re: Rapget

Příspěvek od athens »

Tu reklamu na konkurenční fórum jsi si mohl odpustit. Rapget používám taky a při více souborech se stejným heslem, které zadávám pouze jednou a to poklepu-li na první rar se mi rozbalí celý archiv.
Ještě ale nechápu Tvou ukázku, vždyť to má vypadat takto

rapidshare.com/files/68362890/***.part01.rar
rapidshare.com/files/68403123/***.part02.rar
rapidshare.com/files/68410487/***.part03.rar
rapidshare.com/files/68424023/***.part04.rar
rapidshare.com/files/68438554/***.part05.rar

Stalo se ti to u jakých souborů? Film, koncert, .....
Jestli najdete mrtvý link a je to MŮJ upload napíšte mi PM (pro lepší přehled, link + název topicu) a já provedu reuplad.Složka upload http://share-rapid.com/slozka/5849/upload/

djnesty
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: sob 29. pro 2007 1:04:38

Re: Rapget

Příspěvek od djnesty »

Ahoj.Ďakas za odpověď.Jak jsem psal příklad u těch rarů,tak to bylo napsaný ve zkratce.Jasný že to má vypadat jinak a to tak jak si ukazoval tvůj příklad.

Jedná se hru o 56 rar souborech.Označil jsem si všech 56 rar souborů a při spuštění jsem zadal heslo ****** heslo je na všechny soubory stejné.

No ale i tak jsem musel po každé heslo kopírovat :( tak nevím...... :(

Jo a s tou reklamou to není jak si myslíš.Po každé zadávám do příkladů toto heslo.
Ale chápu heslo bude mp3hits :)

Uživatelský avatar
athens
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 368
Registrován: pon 04. pro 2006 16:34:33
Bydliště: Praha

Re: Rapget

Příspěvek od athens »

Ale proč označuješ všechny rary. Já je stahnu do jedné složky např: c:\download\ a potom nic neoznačuju poklepu pouze na první rar *****.part01.rar zadám heslo (1x) a razbalí se mě celý archiv.
Proč je všechny označuješ?
Jestli najdete mrtvý link a je to MŮJ upload napíšte mi PM (pro lepší přehled, link + název topicu) a já provedu reuplad.Složka upload http://share-rapid.com/slozka/5849/upload/

djnesty
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: sob 29. pro 2007 1:04:38

Re: Rapget

Příspěvek od djnesty »

Ahoj.No přeci když potřebuju rozbalit 50 rarů,tak nemohu označit jen jeden ne? Označím si všech 50 a pak při rozbalování do prvního kdy začínam zadám heslo?!

Odpovědět

Zpět na „Hledám, Sháním“