Práce

Není co dodat

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
jankary
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: sob 01. lis 2008 14:13:35

Práce

Příspěvek od jankary »

Jen tak konstatuji.....sice práci mám,ale stojí to za nic...protože zaměstnavatel nás psychycky týrá....a v dnešní době, bohužel musíme držet pusu a krok,jestliže o ní nechceme přijít *YAHOO*

Vlasta79
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob 08. zář 2007 15:22:30

Re: Práce

Příspěvek od Vlasta79 »

  • Sice nevím kolik ti je, ale psychicky týraný se cítí každý -náctiletý fracek, po kterém někdo něco chce. Sice v životě nic nedokázali, ale každý je mistr světa a cítí se minimálně na zástupce generálního ředitele s vlastní kanceláří, sekretářkou, a hlavně netem a třemi služebními mobily *WALL* . Nedávno jsem v Praze na terásce vyslechl rozhovor tří uhrovitých pubescentů, pořádně mluvit ani chovat se to neumělo. Asi byli z nějaké stavební firmy, a úplně všichni ve firmě byli bl.bí a neschopní, jen oni by to dělali jinak a hlavně - pořádně *YAHOO*
Hraju rovinu, ať se děje co se děje. Nemusí se někomu líbit co říkám, ale nemůže říct že si myslím něco jiného než říkám. Když chlap ztratí čest, nemá už nic!

Uživatelský avatar
AVSoftware
Global Mod
Global Mod
Příspěvky: 212
Registrován: pát 15. čer 2007 18:04:09
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Práce

Příspěvek od AVSoftware »

Vlasta79 píše:
  • Sice nevím kolik ti je, ale psychicky týraný se cítí každý -náctiletý fracek, po kterém někdo něco chce. Sice v životě nic nedokázali, ale každý je mistr světa a cítí se minimálně na zástupce generálního ředitele s vlastní kanceláří, sekretářkou, a hlavně netem a třemi služebními mobily *WALL* . Nedávno jsem v Praze na terásce vyslechl rozhovor tří uhrovitých pubescentů, pořádně mluvit ani chovat se to neumělo. Asi byli z nějaké stavební firmy, a úplně všichni ve firmě byli bl.bí a neschopní, jen oni by to dělali jinak a hlavně - pořádně *YAHOO*



:-D :-D *UP* *UP* *UP* *YAHOO* *YAHOO* :-D
Obrázek
Obrázek

Robinek0007
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: ned 05. črc 2009 17:17:46

Re: Práce

Příspěvek od Robinek0007 »

Práci zatím mám,ale jsem ve zkušební době a jak se tak koukám kolem sebe tak i když dělám jak můžu , tak mi smlouvu asi neprodlouží .Protože u nás dělá udržbáře kuchař
moc mu to nejde,lidi na něj madávají,ale jen pro sebe protože je to syn vedoucího.Tak nevím třeba je to jinde jinak , ale o tom dost pochybuji

Harrynko
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: úte 07. zář 2010 17:05:15

Re: Práce

Příspěvek od Harrynko »

malo kto si najde v zivote pracu ktora ho bude bavit a bude dobre zaplatena ...

Odpovědět

Zpět na „Škola a Práce“