Partnerství

Zde je místo pro Vaše připomínky!

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Daragas
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 15. říj 2009 21:39:14

Partnerství

Příspěvek od Daragas »

Chtěl bych se zeptat jestli je možné navázat mezi vaším a naším webem partnerství. A to výměnou bannerů naše logo webu na váš web a vaše na náš.

Jsem "reklamní manažer" herního portálu OpenWar (http://www.openwar.eu) provozující herní servery Counter-strikes 1.6 a později rozvineme i source. Vznikli jsme v roce 2003 za tu dobu jsme prošli mnoha proměnami a změnami, byli horší časi i lepší, v momentální chvíli se návštěvnost našeho webu pohybuje mezi 1000-1500 uživateli.....snažíme se vše dělat pro to abychom návštevnost zvyšovali. A to i tímto způsobem získáváním dobrých a kvalitních partnerů. Pokud máte zájem sjednáme výměnu Loga.

S pozdravem

Dušan Perout

Uživatelský avatar
AVSoftware
Global Mod
Global Mod
Příspěvky: 212
Registrován: pát 15. čer 2007 18:04:09
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Partnerství

Příspěvek od AVSoftware »

Daragas píše:Chtěl bych se zeptat jestli je možné navázat mezi vaším a naším webem partnerství. A to výměnou bannerů naše logo webu na váš web a vaše na náš.

Jsem "reklamní manažer" herního portálu OpenWar (http://www.openwar.eu) provozující herní servery Counter-strikes 1.6 a později rozvineme i source. Vznikli jsme v roce 2003 za tu dobu jsme prošli mnoha proměnami a změnami, byli horší časi i lepší, v momentální chvíli se návštěvnost našeho webu pohybuje mezi 1000-1500 uživateli.....snažíme se vše dělat pro to abychom návštevnost zvyšovali. A to i tímto způsobem získáváním dobrých a kvalitních partnerů. Pokud máte zájem sjednáme výměnu Loga.

S pozdravem

Dušan Perout
Ahoj, vše jsem poslal emailem majiteli fóra.
Buď to odpoví sám na tento topic , anebo pošle vyjádření po mně.

Spozdravem

AVSoftware
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
AVSoftware
Global Mod
Global Mod
Příspěvky: 212
Registrován: pát 15. čer 2007 18:04:09
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Partnerství

Příspěvek od AVSoftware »

Poslána soukromá zpráva.
*BYE*
Obrázek
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Kniha Přání a Stížností“