kritika

Zde je místo pro Vaše připomínky!

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Leoš22
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: úte 09. úno 2010 12:17:57

kritika

Příspěvek od Leoš22 »

Hlavní důvod proč jsem dosud tyto stránky navštěvoval bylo stahování mp3 free. Časem bylo horší a horší se připojit k tomuto stažení s jasným cílem a to abych zaplatil. Z obrovského množství stažených mp3 jsem uchoval asi tři mp3 a to asi také smažu. Ostatní mp3 jsou doslova neposlouchatelné a divím se, že někteří zpěváci mohli vydat takový doslova brak. Nechápu jak může někdo chtít za to ještě platit. Přešel jsem na výhodnější stránky jako je třeba raid.com Co myslíte, jak to tu dlouho vydrží? Ale to už je jedno.
Obrázek

Vlasta79
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob 08. zář 2007 15:22:30

Re: kritika

Příspěvek od Vlasta79 »

Takhle primitivní kritiku už jsem dlouho nečetl. Pokud máš někde platit, za tohle opravdu tyto stránky nemohou. Pak mi prosím napiš které tři písničky ze všeho staženého sis uschoval, abych věděl jaký máš vkus *YAHOO* . A v čem je ta tvoje stránka, kterou mj. neumíš ani správně napsat, výhodnější? Stahovat písničku po písničce, fakt zábava... ale to už je jedno.
Hraju rovinu, ať se děje co se děje. Nemusí se někomu líbit co říkám, ale nemůže říct že si myslím něco jiného než říkám. Když chlap ztratí čest, nemá už nic!

Uživatelský avatar
Leoš22
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: úte 09. úno 2010 12:17:57

Re: kritika

Příspěvek od Leoš22 »

Tak proč jste tento šuflík zřizovali, když se Vám to nelíbí. Primitivní kritika by vypadala asi takto : Obrázek

Jestli ta kritika není primitivní jenom proto, že je pravdivá.
Jedna písnička byla od suzi quatro - crash, druhá vůbec pojmenovaná nebyla, ale podle hlasu to byl Jonny Kesch, třetí jsem ani nepoznal. Určitě to nebyl můj vkus, jenom byly trochu poslouchatelné. Abyste nenapsal že ani primitivně jsem neuvedl můj vkus, tak to je např. S&G. Stahovat hodiny obrovské množství písniček jenom proto abych téměř všechny, nebo zcela všechny smazal mi moc dobré nepřipadá.
Stránky jsem neuvedl přesně proto, abyste po té nenapsal, že se jedná o primitivní reklamu. Takto to stačí hodit do Googlu a stránka je na světě. Tam stačí napsat třeba Boston a už si vybírám které chci já a ne někdo jiný. Ty nemusím převádět z RARu a mám jak Vy píšete písničky okamžitě stažené a ne nechtěný brak.
Co se týče stahování (jak jsem tu četl stížnosti), tak přetížené webové stránky stahováním vypadají trochu jinak. Řekl bych že to je spíše trochu utažené, aby to lidi nutilo zaplatit. Ale to bude asi podle Vás pouze a jen lež, že?
Chytrý člověk si z toho vezme ponaučení, jiný napíše že to je primitivní kritika. :-D

Uživatelský avatar
AVSoftware
Global Mod
Global Mod
Příspěvky: 212
Registrován: pát 15. čer 2007 18:04:09
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: kritika

Příspěvek od AVSoftware »

Leoš22 píše:Hlavní důvod proč jsem dosud tyto stránky navštěvoval bylo stahování mp3 free. Časem bylo horší a horší se připojit k tomuto stažení s jasným cílem a to abych zaplatil. Z obrovského množství stažených mp3 jsem uchoval asi tři mp3 a to asi také smažu. Ostatní mp3 jsou doslova neposlouchatelné a divím se, že někteří zpěváci mohli vydat takový doslova brak. Nechápu jak může někdo chtít za to ještě platit. Přešel jsem na výhodnější stránky jako je třeba raid.com Co myslíte, jak to tu dlouho vydrží? Ale to už je jedno.
Obrázek

Vážený pane,
pokud jste stáhnul něco z odkazů , které jsou na našem webu a nelíbí se vám to, tak jděte jinam.
Ale nejlépe uděláte když půjdete a koupíte si originál, pak nemusíte navštěvovat warez fora a stahovat z nich .
Stránky MP3Hits.cz tu jsou pro všechny milovníky hudby a hudebního formátu mp3 a dalších souborů s hudbou a videem. Cílem tohoto webu není poskytovat prostor ke stažení mp3 souborů, členové fóra si však vyměňují zkušenosti, kde mp3 ke stažení zdarma najít, jak mp3 zdarma stáhnout, vytvářet či upravovat. Soubory mp3 ke stažení zdarma na tomto webu nenajdete, určitě zde však naleznete spoustu rad a návodů, kde a jak mp3 ke stažení zdarma najít.


Upozorňuji že na webu mp3hits.cz se nic ke stažení nenachází!!!
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Leoš22
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: úte 09. úno 2010 12:17:57

Re: kritika

Příspěvek od Leoš22 »

Vážený pane,
pokud jste stáhnul něco z odkazů , které jsou na našem webu a nelíbí se vám to, tak jděte jinam.
Ale nejlépe uděláte když půjdete a koupíte si originál, pak nemusíte navštěvovat warez fora a stahovat z nich .
Stránky MP3Hits.cz tu jsou pro všechny milovníky hudby a hudebního formátu mp3 a dalších souborů s hudbou a videem. Cílem tohoto webu není poskytovat prostor ke stažení mp3 souborů, členové fóra si však vyměňují zkušenosti, kde mp3 ke stažení zdarma najít, jak mp3 zdarma stáhnout, vytvářet či upravovat. Soubory mp3 ke stažení zdarma na tomto webu nenajdete, určitě zde však naleznete spoustu rad a návodů, kde a jak mp3 ke stažení zdarma najít.


Upozorňuji že na webu mp3hits.cz se nic ke stažení nenachází!!!
Situaci přeci jen řeším trochu levněji, než kupovat originál CD a myslím že nejsem jediný. Přesto Vám děkuji za odpověď, kterou beru na vědomí. Jsem rád, že jsem mohl přispět malou radou na Vašem fóru, kde a jak se dá získat hudba jednodušeji, kterou mám rád.
Nicméně mnou uvedené stránky ve srovnání s MP3Hits, jednu "nevýhodu" mají a to že na nich nenajdete interprety z východních zemí, jako např. Špinarovou atd.

Odpovědět

Zpět na „Kniha Přání a Stížností“