Jak vložit AVATAR prosím?

Hledáte radu? Vstupte sem!

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kráska noci
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 24
Registrován: pon 05. dub 2010 9:24:05

Jak vložit AVATAR prosím?

Příspěvek od Kráska noci »

Nevím,zdali jsem v té správné sekci,ale potřebuji poradit,jaký způsobem si zde nahrát avatar z pc?Nejde mi to...ať dělám,co dělám :-D V každém případě se omlouvám,ale budu zde asi častým přispěvovatelem :-(
Naděje je jako noční nebe.Není na něm jediného kouta,v němž by vytrvalý pohled nenalezl aspoň jednu hvězdu..

Uživatelský avatar
Danek
Global Mod
Global Mod
Příspěvky: 3764
Registrován: úte 28. lis 2006 16:47:10
Bydliště: Řečany na Labem

Re: Nevím...

Příspěvek od Danek »

Ahoj,klineš na uživatelský panel :arrow: potom na profil :arrow: pak na avatar a tlačítko procházet :arrow: zadáš cestu v pc a klikneš na odeslat!
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Kráska noci
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 24
Registrován: pon 05. dub 2010 9:24:05

Re: Nevím...

Příspěvek od Kráska noci »

Danek píše:Ahoj,klineš na uživatelský panel :arrow: potom na profil :arrow: pak na avatar a tlačítko procházet :arrow: zadáš cestu v pc a klikneš na odeslat!
Děkuji,on se mi tam ten obrázek nezobrazil v náhledu pro úpravu.Jdu to opět zkusit :-)
Naděje je jako noční nebe.Není na něm jediného kouta,v němž by vytrvalý pohled nenalezl aspoň jednu hvězdu..

Uživatelský avatar
Danek
Global Mod
Global Mod
Příspěvky: 3764
Registrován: úte 28. lis 2006 16:47:10
Bydliště: Řečany na Labem

Re: Nevím...

Příspěvek od Danek »

Dávej bacha na rozměry a velikost!maximálně 128x128 pixelů a 28kb!zatím jsem ti tam hodil provizorní :-)
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Kráska noci
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 24
Registrován: pon 05. dub 2010 9:24:05

Re: Nevím...

Příspěvek od Kráska noci »

*UP* Děkuji.Jdu to zkusit :-)
Naděje je jako noční nebe.Není na něm jediného kouta,v němž by vytrvalý pohled nenalezl aspoň jednu hvězdu..

Odpovědět

Zpět na „Poradna“