Rapidshare a upload

Hledáte radu? Vstupte sem!

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Marko81
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 03. led 2008 14:45:32

Rapidshare a upload

Příspěvek od Marko81 »

Caues vsem lidem na tomhle supr foru!Chci poprosit o radu.Dal jsem sem na forum upload nejake veci ale dneska jsem zjistil ze jedna uz vubec neni v nabidce a druha kdyz kliknu na odkaz na rapishare tak pise File not found.Predtim jsem je ale zkousel a slo to v poho.Nemuzete me poradit co a jak delam spatne?Uploudovat jsem totiz zkousel vubec poprve.

Uživatelský avatar
athens
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 368
Registrován: pon 04. pro 2006 16:34:33
Bydliště: Praha

Re: Rapidshare a upload

Příspěvek od athens »

To znamená, že soubor už se na serveru RapidShare nevyskytuje. Příčiny jsou v zásadě tyto:

* máme v adrese odkazu chybu;
* ten, kdo soubor na RapidShare nahrál, už ho odtamtud odstranil;
* o stažení souboru nikdo delší dobu nejevil zájem, a tak byl odstraněn automaticky;
* soubor byl odstraněn z důvodu zjištění nelegálního obsahu.

Podívej se na Rady a Návody. Snad ti tam něco pomůže
Jestli najdete mrtvý link a je to MŮJ upload napíšte mi PM (pro lepší přehled, link + název topicu) a já provedu reuplad.Složka upload http://share-rapid.com/slozka/5849/upload/

Marko81
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 03. led 2008 14:45:32

Re: Rapidshare a upload

Příspěvek od Marko81 »

Tak ja si teda ty rady a navody prostuduju.Mockrat diky a jeste bych mel dotaz jak smazat teda muj prispevek co je na tomhle foru.Je to v sekci trance a prispevek je Paffendorf-Planet dance 2007.Je tam teda nefunkcni link a tim padem dela akorat bordel.Predem diky za odpoved.Marko

Uživatelský avatar
athens
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 368
Registrován: pon 04. pro 2006 16:34:33
Bydliště: Praha

Re: Rapidshare a upload

Příspěvek od athens »

Kontaktuj moderátora dané sekce přes PM. :idea:
Jestli najdete mrtvý link a je to MŮJ upload napíšte mi PM (pro lepší přehled, link + název topicu) a já provedu reuplad.Složka upload http://share-rapid.com/slozka/5849/upload/

Odpovědět

Zpět na „Poradna“