Hladam film, kto moze poradit?

Sháníte filmy, seriály? Pište sem.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
RoseVonSithis
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 02. zář 2010 19:16:58

Hladam film, kto moze poradit?

Příspěvek od RoseVonSithis »

Dobry vecer! Dlho sa pokusam zohnat jeden film. Neviem jeho nazov, videla som ho na konci 90tich rokov, v TV, myslim, ze to bola NOVA. Viem len o com ten film bol..mozno mi niekto poradi???
Film zacal tak, ze jeden mlady muz sa vrati naspät domov a dvere u jeho stareho suseda a priatela su otvorene. nazrie dnu, vidi ho lezat na zemi a vsetky veci rozhadzane. Myslim, ze ten sused este zije a da mu do ruk jednu mapu. Odrazu je svedkom ako do bytu pride jedna zena s muzom (zena vyzerala strasidelne s takymi bielymi vlasmi a jeden z nich mal drevenu nohu, myslim..) Ti hladaju dalej, ale nic nenajdu..nejako pridu na to, ze sa ta mapa asi nachadza u toho mladeho muza a zacne sa nahanacka..ti ho vsade prenasleduju a on je na uteku. Stretne pri tom jednu mladu zenu a spolu patraju po tom, preco su prenasledovani a kam ich ta mapa dovedie. Viem, ze na konci filmu boli v jednej jaskyni, kde sa nachadzalo zlato z cias 2 sv. vojny, teda fasisticke zlato vo forme velkeho pokladu..tam pride aj k zaverecnej scene a stetnutiu s prenasledovatelmi..
vedel by niekto nieco o tomto filme?? Neviem ani presne, aky herec tam hral..nieco sa mi stale mari, ze to bol mlady Kiefer Sutherland? nenasla som ale pod jeho filmy taky film..

Bola by som velmi vdacna, keby mi niekto dal typ..

Dakujem a zdravim vsetkych vospolok!!

Rose
Rose Von Sithis ☸ڿڰۣ-ڰۣ—

Uživatelský avatar
VisitorAZET
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 33
Registrován: pát 30. led 2015 1:17:19

Re: Hladam film, kto moze poradit?

Příspěvek od VisitorAZET »

___________________________

Odpovědět

Zpět na „Sháním Filmy“