DigiTv 40 cz + sk TV ze satelitu ZADARMO

Zde můžete diskutovat na jakékoliv téma

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
torrentmaster
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: úte 31. črc 2007 1:56:34
Bydliště: Košice

DigiTv 40 cz + sk TV ze satelitu ZADARMO

Příspěvek od torrentmaster »

Jen registrovaní můžou vidět odkaz. Registruj se nebo se přihlaš. Digi TV ZADARMO Stačí si jen zakoupit VHODNÝ sat. přijímač, jenž umí emulaci (emu) - jako je kupř. GI-870 xpeed a jste vysmátí. Celé je to investice asi 5 000 kč včetně motoru a paraboly. Jde o to , že po přehrání patřičného firmware (download z internetu) přijímač vlastně simuluje (emuluje) kódovací systém Nagravision2 ( v kterém je Digi TV kódována) + přítomnost karty Digi TV. Takže signál odkóduje a vy se už jen koukáte a koukáte na více jak 40 cz + sk stanic zadáro No není to nádhera? DigiTv sice přešla také současně na lepší kódovací systém Nagravision 3 ,ale děravý Nagravision 2 zatím nemůže vypnout a musí vysílat souběžně jak v N2 , tak i N3. Neboť po vypnutí N2 by DigiTv musela vyměnit nejen kartičky (podobají se telefonní kartě do automatu - což je minimální náklad) ,ale musela by vyměnit u všech asi 400 000 zákazníků i satelitní přijímač ! DigiTv totiž svázal přijímač s kartou, takže pokud by chtěli změnit ochranu - museli by dodat i nový přijímač. Montovali totiž svým zákazníkům (aby ušetřili) ten vskutku nejjednoduší přijímač - který není uzpůsoben na změny.
Takže si to zhrňme. Co tedy stačí udělat pro free příjem kódovaných Tv programů ?

1. koupit vhodný satelitní přijímač umožňující emulaci (kupř.Golden Interstar) + parabolu
2. Nasměrovat parabolu na družici Intelsat (Thor) na pozici 1 ° W
3. Chceme-li přijímat i zahraniční stanice na jiných družicích (kupř. Polsat) tak si dokoupíme natáčecí motor
4. nahrát do sat. přijímače aktuální firmware podporující emu + aktuální kódy (key)
5. weby s firmware a kódy najdu na internetu. Ty jsou soustředěny na tomto českém rozcestníku: utnij.pl/Free

Pokud by přesto vám bylo stále něco nejasné nebo jste měli pořád pochyby o tom , zda to opravdu funguje , stačí dát dotaz na tomto fóru Jen registrovaní můžou vidět odkaz. Registruj se nebo se přihlaš. a dostane se vám vždy vyčerpávající odpovědi od lidí , co mají s tím vlastní zkušenosti.

janynka1
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 16
Registrován: sob 12. zář 2009 15:54:08

Re: DigiTv 40 cz + sk TV ze satelitu ZADARMO

Příspěvek od janynka1 »

Ahoj, já mám také Digi TV, upsala jsem se na rok a dostala zadarmo technické vybavení, mám 45 programů, měsíčně platím 260,- Kč.
Mám to zatím 7 měsíců a jsem spokojená.

Uživatelský avatar
medved777
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 471
Registrován: sob 01. lis 2008 19:14:45

Re: DigiTv 40 cz + sk TV ze satelitu ZADARMO

Příspěvek od medved777 »

aspon niekto je s rumunmi spokojny, ale preco platit ked nemusim :roll:

marusl
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: pon 19. říj 2009 19:45:17

Re: DigiTv 40 cz + sk TV ze satelitu ZADARMO

Příspěvek od marusl »

Prý přechází na Nagravision3 ? Tak to už to asi nepůjde.

Uživatelský avatar
AVSoftware
Global Mod
Global Mod
Příspěvky: 212
Registrován: pát 15. čer 2007 18:04:09
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: DigiTv 40 cz + sk TV ze satelitu ZADARMO

Příspěvek od AVSoftware »

marusl píše:Prý přechází na Nagravision3 ? Tak to už to asi nepůjde.


Vím jen že mění globálně karty!!

Přístroje co mají lidi doma zůstávají!
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Leoš22
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: úte 09. úno 2010 12:17:57

Re: DigiTv 40 cz + sk TV ze satelitu ZADARMO

Příspěvek od Leoš22 »


Odpovědět

Zpět na „Volné téma“