RAPIDSHARE ??????? :-(

Zde můžete diskutovat na jakékoliv téma

Moderátor: Moderátoři

Dardalion
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: sob 13. říj 2007 20:26:41
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Re: RAPIDSHARE ??????? :-(

Příspěvek od Dardalion »

Valleyman píše:
Morasino píše:Tak teď mě to dostalo. Rapidshare.com nabíhá půl minuty a stahovat z něj nejde ani z PA, co se stalo? :shock:
To mě štve...

No to musi byt chyba na tve strane. Ja ted stahoval film Václav a bez problemu. Jeste se divim ,ze to slo tak rychle....
Obrázek

Uživatelský avatar
Lixtys
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 168
Registrován: úte 28. lis 2006 20:42:51
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele:

Re: RAPIDSHARE ??????? :-(

Příspěvek od Lixtys »

Nebude, to je poprvé co se to stalo, internet mi jde rychle, a mám vše normal, mě se web rapidshare.com načítá minutu a pak se tam objeví, že je rapidshare.com přetížený.

Uživatelský avatar
Spaliss
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 25. říj 2007 1:01:42

Re: RAPIDSHARE ??????? :-(

Příspěvek od Spaliss »

Souhlasim s vámi. Samozřejmě že rapidshare je lepší ve spoustu ohledech. Ale ztrácí to tu podstatu: Sednout si k počítači a za pár minut si stáhnout něco zadara ;-) Beru to když se musí uploadovat soubor o velikosti 3gb. Ale proč nedat albko třeba na uloz.to nebo kamkoli jina kde je to nekomereční a neomezený.....
Obrázek
CPU: Intel Core i7-920 2,66Ghz sc. 1366
MB: Intel BOXDX58SO
RAM: 4GB DDR3 1066MHz
HDD: Seagate Sata II 1T
VGA: Asus ENGTX280 OC/HTDI/1G PCI-E
_
MOJE UPLOADY BEZ HESLA*. SCREENY MŮŽOU BÝT V ANGLIČTINĚ !

kovo3
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: sob 15. bře 2008 0:27:01

Re: RAPIDSHARE ??????? :-(

Příspěvek od kovo3 »

Ja si myslim ze rapid je vcelku vpohode ja nevidim problem s predplacenim ved je to len par korun. A pak tahas a tahas. Nic proti volnim servrum ale su casto nedostupne a pomale.

Novasek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: ned 06. črc 2008 17:43:15

Re: RAPIDSHARE ??????? :-(

Příspěvek od Novasek »

po pravde s ulozto.cz taky nemam moc dobry zkusenosti uz jenom proto, ze jsem se v rychlosti nikdy nedostala nad 60kB/s, za to rapid jede i pro nas neplatice docela solidni rychlosti... navic ted je super, ze zrusili cekaci dobu(driv hodina), ted jen dososam, pockam 90s a frcim dal. docela me prekvapil czshare, ale muzu rict, ze najit film na nem je docela prolem(na rapidu najdu vsecko)

torrentmaster
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: úte 31. črc 2007 1:56:34
Bydliště: Košice

Příspěvek od torrentmaster »

FileUploader 4.1.1 CZ Jen registrovaní můžou vidět odkaz. Registruj se nebo se přihlaš.
Upload na všechny one click hostingy ( rapidshare, megaupload, CZshare, uloz.to + dalších téměř 200 serverů ) Seznam osvědčených upload hostingů také na wodkazy.er.cz

Uživatelský avatar
malinois
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 11
Registrován: pon 10. pro 2007 18:50:24
Bydliště: SNV-SK
Kontaktovat uživatele:

Re: RAPIDSHARE ??????? :-(

Příspěvek od malinois »

rapid, rapid a este raz rapid.......... *OK*
90% vsetkych veci, ktore som potrebovala, som nasla prave na RS.com
a co sa tyka cakacej doby na moznost dalsieho stahovania - tak riesenie je zaplatit si premium ucet
a potom uz len stahovat kedy chceme a kolko chceme
moje linky tiez zatial este nikto nepremazaval :-D
tak chcela, az nemohla

Luis009
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: pon 18. kvě 2009 15:36:23

Re: RAPIDSHARE ??????? :-(

Příspěvek od Luis009 »

zdravím potřebuju radu.
Za poslední měsíc mi vubec nejde stahovat z rapidshare. Pořád to píše, že něco stahuju, ale přitom nic nestahuju. Mám pocit, že má něco v PC blbě nastavenýho, protože kdyby to byl jen výpadek serveru, tak by to snad do měsíce spravily. Už mě to dost štve, neví někdo co s tím?

risiak31
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: ned 21. říj 2007 13:23:43

Re: RAPIDSHARE ??????? :-(

Příspěvek od risiak31 »

rapidshare absolutna spokojnost, co sa neda povedat o napr. hellshare, kde kradnu kredit aj za subory, ktore v skutocnosti nestiahnem. takze diky ze uploadujete na rapid *UP*

janynka1
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 16
Registrován: sob 12. zář 2009 15:54:08

Re: RAPIDSHARE ??????? :-(

Příspěvek od janynka1 »

Novasek píše:po pravde s ulozto.cz taky nemam moc dobry zkusenosti uz jenom proto, ze jsem se v rychlosti nikdy nedostala nad 60kB/s, za to rapid jede i pro nas neplatice docela solidni rychlosti... navic ted je super, ze zrusili cekaci dobu(driv hodina), ted jen dososam, pockam 90s a frcim dal. docela me prekvapil czshare, ale muzu rict, ze najit film na nem je docela prolem(na rapidu najdu vsecko)
Já jsem také neplatič,ale mezi jednotlivými stahováními mě to nutí čekat 15 min a těch sekund mi tam většinou také skáče více.
Někdy je to fakt docela dost ucpané a sedím u toho a zkouším a zkouším a zkouším. Account Premium bych si zaplatila, kdyby to šlo třeba přes SMS, přes internet se mi nechce.

Uživatelský avatar
dj.roper
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 24
Registrován: úte 14. črc 2009 2:29:15
Bydliště: plzen

Re: RAPIDSHARE ??????? :-(

Příspěvek od dj.roper »

Rapid a Czshare,jsou asi nejlepsi.Pro nas neplatice,nejvyhodnejsi.Cekaci lhuta tam sice je,ale mezi tim,se da tahat odjinud.Jen skoda,ze na Czshare,toho moc neni.Za to na Rapidshare,najdu skoro vse.

Uživatelský avatar
sarifuck
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pon 30. črc 2007 12:44:43
Bydliště: Liberec CR
Kontaktovat uživatele:

Re: RAPIDSHARE ??????? :-(

Příspěvek od sarifuck »

janynka1 píše:
Novasek píše:po pravde s ulozto.cz taky nemam moc dobry zkusenosti uz jenom proto, ze jsem se v rychlosti nikdy nedostala nad 60kB/s, za to rapid jede i pro nas neplatice docela solidni rychlosti... navic ted je super, ze zrusili cekaci dobu(driv hodina), ted jen dososam, pockam 90s a frcim dal. docela me prekvapil czshare, ale muzu rict, ze najit film na nem je docela prolem(na rapidu najdu vsecko)
Já jsem také neplatič,ale mezi jednotlivými stahováními mě to nutí čekat 15 min a těch sekund mi tam většinou také skáče více.
Někdy je to fakt docela dost ucpané a sedím u toho a zkouším a zkouším a zkouším. Account Premium bych si zaplatila, kdyby to šlo třeba přes SMS, přes internet se mi nechce.
Neboj se platit přes net, dělám to tak s rapidem už opakovaně a bet problémů....VIZ:
Jen registrovaní můžou vidět odkaz. Registruj se nebo se přihlaš.

zdenecek2
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: ned 26. črc 2009 19:15:35

Re: RAPIDSHARE ??????? :-(

Příspěvek od zdenecek2 »

je to pravda, já už ho mám rok a jsem sspokojený. a jsou tam samý nelegální věci

prcekzmoravy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: sob 30. kvě 2009 12:57:51

Re: RAPIDSHARE ??????? :-(

Příspěvek od prcekzmoravy »

Taktéž nedám na rapida dopustit...

pepulka1
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: pát 05. čer 2009 17:31:26

Re: RAPIDSHARE ??????? :-(

Příspěvek od pepulka1 »

Co se stalo s Rapidshare ví to někdo????Skončil se sdílením dat?????Mohou stahovat jen uploaderi????
Co to je za chytry clovek?????
Mam u nich celé uloziste ......... (bohuzel uz dlouhou dobu) tak asi budu muset jinam.....jinak si ode mne nikdo nic nesosne...

Odpovědět

Zpět na „Volné téma“