kopírování dvd

Hledám, sháním software

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
karol5611
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: stř 28. dub 2010 16:51:51

kopírování dvd

Příspěvek od karol5611 »

prosím o pomoc,jaký program použít na chráněné dvd proti kopírování je to pro vlastní potřebu děkuju předem

johny.petnik
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: úte 22. zář 2009 21:50:14

Re: kopírování dvd

Příspěvek od johny.petnik »

Doporučil bych DVD Shrink, spousta dobrych vlastnosti a je zdarma. Jedinou nevýhodou je již ukončený vývoj, tudíž záleží na konkrétním DVD, jestli ho dokáže zazálohovat. Z toho důvodu ho používám v kombinaci se zakoupeným Slysoft AnyDVD HD a jsem maximálně spokojen. Pokzud jde o jednorázovou akci, lze použít zkušební verzi AnyDVD.
Jen registrovaní můžou vidět odkaz. Registruj se nebo se přihlaš. Jen registrovaní můžou vidět odkaz. Registruj se nebo se přihlaš.

karol5611
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: stř 28. dub 2010 16:51:51

Re: kopírování dvd

Příspěvek od karol5611 »

johny.petnik píše:Doporučil bych DVD Shrink, spousta dobrych vlastnosti a je zdarma. Jedinou nevýhodou je již ukončený vývoj, tudíž záleží na konkrétním DVD, jestli ho dokáže zazálohovat. Z toho důvodu ho používám v kombinaci se zakoupeným Slysoft AnyDVD HD a jsem maximálně spokojen. Pokzud jde o jednorázovou akci, lze použít zkušební verzi AnyDVD.
Jen registrovaní můžou vidět odkaz. Registruj se nebo se přihlaš. Jen registrovaní můžou vidět odkaz. Registruj se nebo se přihlaš.


DVD Shrink je skutečně bezva prográmek,dělám snim již dlouho,ale jsou dvd které nepřetčte a vykazuje refundační chybu,v Neru to taky nejde,protože dané dvd je chráněné proti kopírování a s ANYDVD nemám žádné zkušenosti ale i tak to vyzkouším a uvidím jaký bude výsledek.Přez to moc díky a kdyby byl ještě nějaký dobrý návrh budu se těšit *UP*

karol5611
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: stř 28. dub 2010 16:51:51

Re: kopírování dvd

Příspěvek od karol5611 »

Díky všem,co mi chtěli pomoct a poradily,po instalaci DVDfab7 se mi problém vyřešil a jsem maximálně spokojen.

Odpovědět

Zpět na „Hledám, Sháním“