Michal Tomeček:Si holka nadržená(Instrumentál2014)

Složili jste něco, máte kapelu? Tak sem s tím

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
djsenorpaul
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 10
Registrován: sob 17. lis 2007 19:26:03

Michal Tomeček:Si holka nadržená(Instrumentál2014)

Příspěvek od djsenorpaul »

  • Ahoj,tak ke svím zítřejším narozeninám bych vám chtěl zdělit pár duležitých novinek.

    Jako první je,že jsem začal pracovat tvrdě na nové hudbě,bohužel zklamu fanoušky kteří mají rádi tvrdou hudbu rocku ode mně,ale épíčko nebude v tomto žánru,jen můžu říct pro ty rockové,nějaká se tam oběvý,ale né moc.

    Rocku je hodně,vlastě všeho je hodně,tak si dělá vlastní styl,který se mně hodně libí a snad se bude libit i vám.Právě jsem dodělal song,který ponese název:Si holka nadržená.A proto vám chci uvezt song,který sem dávám v instrumentalni verzy,kterou již brzi nazpívám,takže vám uvádim nový song mého srdce a snad se vám bude libit,tak jako mně.

    Snažil jsem se udělat tu nej. kvalitu,tak snad to oceníte a budu rád za názory,kladné i ty druhé.

    Za poslední,proč taká změna:Prostě tvrdé hudby je už moc a prostě já do toho nejdu,byl to jen pokus a su rád,že jste ho ocenily ale chcu jít dál.Do budoucna chcu dodělat to épíčko,které má již název do předu Cesta do neznáma a to proto,že tohle costou nevím kam dojdu,mužu zůstat na místě a nebo jít dál,takže proto.

    Držte mně palce a poslechnite si instrumentální singl-Jsem holka nadržená,je to spíšej song pro mladé.
Jen registrovaní můžou vidět odkaz. Registruj se nebo se přihlaš.

Odpovědět

Zpět na „Vlastní Tvorba“