Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ
      
MP3Hits - mp3 ke stažení zdarma » ..:Download E-knihy:.. » E-Knihy - cizojazyčné
 

MP3Hits - mp3 ke stažení zdarma » ..:Download E-knihy:.. » E-Knihy - cizojazyčné




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Karen Cole - Deny Me (2020)
 Příspěvek Napsal: úte 05. kvě 2020 23:48:23 
Offline
Mega Linker
Mega Linker

Registrován: sob 14. črc 2018 10:03:22
Příspěvky: 1143
Karen Cole - Deny Me (2020)
Obrázek
Language: English | Format: epub/mobi/azw3 | 2020 | Size: 3.4 MB

HE SAID IT WAS AN ACCIDENT.
SHE SAID IT WAS MURDER.
HOW FAR WOULD YOU GO TO DISCOVER THE TRUTH?

When one of Jessica's neighbours falls to her death, it is declared a tragic accident. However, Jessica's mother, Jean, claims the woman was pushed, and that she saw it happen.

Having recently been diagnosed with Dementia, is Jean confused or could she be the sole witness to a murder?

Jessica wants to know the truth, but she can't possibly prepare herself for what she'll find...

An addictive psychological thriller, perfect for fans of Claire McGowan's What You Did and Erin Kinsley's Found.

Obrázek
Kód: Vybrat vše
Jen registrovaní mohou vidět odkaz. Přihlaš se nebo se zaregistruj.

Kód: Vybrat vše
Jen registrovaní mohou vidět odkaz. Přihlaš se nebo se zaregistruj.

Kód: Vybrat vše
Jen registrovaní mohou vidět odkaz. Přihlaš se nebo se zaregistruj.


Nahoru 
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

MP3Hits - mp3 ke stažení zdarma » ..:Download E-knihy:.. » E-Knihy - cizojazyčné


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

 
 

  Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

REKLAMNÍ SDĚLENÍ

----------------

----------------